Miłość, małżeństwo i zadowolenie we dwoje.

Posted on 22/09/2022 7:53am

Nie łatwo odmówić racji tym, którzy wygłaszają słowa pochwały, mówiąc o pomyślności we dwoje. Radosny i pełen miłości związek, to jedna z przyjemniejszych stron życia. Każdy z nas ma ogromną potrzebę pokrewieństwa i przynależności społecznej. Dlatego też, na ogół bez skrępowania i łatwo nawiązujemy znajomości, ale jak przyznać się, że szukam chłopaka UK, kiedy wydaje się, że wszyscy znajomi są już w stałych związkach. Nie lubimy poczucia osamotnienia i niezrozumienia. Zwłaszcza przebywając poza granicami kraju.

romantyczna róża
Author: Kumar's Edit
Source: http://www.flickr.com
Często utrzymujemy nawet szkodliwe dla nas układy, żeby tylko nie być samotnym. Uwielbiamy przecież obecność innych ludzi . Ochoczo zawiązujemy wspólnoty również dlatego, że prościej jest nam osiągać własne zamierzenia, marzenia i projekty.

Nie czekaj! Jeżeli zaintrygowały Cię zamieszczone tutaj notatki, to czytaj całość tutaj (https://nihilnovistudio.com/swiece-naturalne), który jest w tym linku. Tam znajdziesz dużo informacji.

Wiele własnej siły, uczuć i rozumu koncentrujemy wokół związków z innymi: z rodziną, partnerem, ze znajomymi. I niestety niechętnie akceptujemy klęski w stosunkach z innymi. Dlatego należałoby się przypatrzeć temu, jak realizuje się relacje, jak się w nich funkcjonuje, czy posiadamy wiedzę jak tworzyć prawidłowe stosunki ludzkie, czy umiemy korzystać z podpory drugiej osoby. Dla zainteresowanych - .

Szanujące się związki nawzajem aktywizują się intelektualnie, uczą się od siebie, mobilizują do zespołowego trudu, aktywizacji i fantastycznej zabawy. Oczywiście troszkę osamotnienia czasem jest dobra i konieczna każdemu, ale lepiej dla nas, żeby nie był to nasz sposób na życie. Najważniejsze to mieć świadomość kim się jest, mieć wiedzę na temat tego, co nami kieruje, jaki jest ten nasz emocjonalny balast, wyniesiony z dzieciństwa, z domu rodzinnego. Trzeba uzmysłowić sobie nasze bolączki, ukryte uczucia i marzenia. Wtedy mamy świadomość czego pragniemy i co nas w tym hamuje, a to już połowa drogi do dobrego, wzbogacającego związku.

Tags: uczucia, relacje, pary